Положення про творчий конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ до 60-річчя НСЖУ та з нагоди Дня журналіста 2019 року

http://jerait.com

1. Загальні положення

1.1 Творчий конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ до 60-річчя НСЖУ та з нагоди Дня журналіста у 2019 році проводиться для стимулювання творчості талановитих працівників ЗМІ та відзначення вагомих досягнень у професійній сфері. Конкурс проводиться з однієї загальної тематики: «Запоріжжя – мій край індустріальний». В ньому беруть участь журналісти, які висвітлюють у своїх ЗМІ екологічні проблеми та роботу і розвиток промислового потенціалу області як основи стабільності та соціального благополуччя запоріжців. Переможці визначаються у чотирьох номінаціях.
Генеральний спонсор конкурсу – ПАО «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь».

1.2 Учасниками конкурсу можуть бути творчі працівники друкованих, електронних засобів масової інформації та Інтернет-ЗМІ (регулярно оновлювані інформаційні сайти, що ставлять своїм завданням виконувати функцію засобу масової інформації), які працюють у Запорізькій області.

1.3 Творчий конкурс Запорізької обласної організації НСЖУ до 60-річчя НСЖУ та з нагоди Дня журналіста 2019 року проводиться з таких номінацій:

1.3.1 «Кращий журналіст друкованих ЗМІ»
1.3.2 «Кращий фоторепортер року»
1.3.3 «Кращий тележурналіст року»
1.3.4 «Кращий телеоператор року»
1.3.3 «Кращий радіожурналіст року»
1.3.4 «Кращий журналіст Інтернет-ЗМІ року»

1.3.5 В кожній номінації встановлено по одній премії для лауреата (2000 грн.) та дипломанта (1000 грн.)

1.4 У творчому конкурсі з номінації «Кращий журналіст друкованих ЗМІ року» можуть брати участь творчі працівники друкованих засобів масової інформації, які працюють в обласній, міських, районних та багатотиражних газетах незалежно від форм власності;
   
1.5 У номінації «Кращий тележурналіст року» визначається переможець серед працівників обласного, міського та районного телебачення;
   
1.6 У номінації «Кращий радіожурналіст року» конкурс проводиться серед працівників обласного, міських та районних радіо.
    
1.7 У творчому конкурсі з номінації «Кращий телеоператор року» можуть брати участь творчі працівники електронних засобів масової інформації - обласної, міських та районних телерадіокомпаній:
   
1.8 У творчому конкурсі з номінації «Кращий фоторепортер року» можуть брати участь творчі працівники друкованих засобів масової інформації області, міст та районів, незалежно від форм власності.   
   
1.9 У творчому конкурсі з номінації “Кращий журналіст Інтернет-ЗМІ року” можуть брати участь Інтернет-ЗМІ області та міст регіону;
   
2. Строки та порядок висування претендентів

2.1 Матеріали журналістів з промислово-екологічної тематики на здобуття премій творчого конкурсу подаються особисто авторами-журналістами та первинними журналістськими організаціями друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ області до 03 червня 2019 за адресою: 69600, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 152, Запорізька обласна організація НСЖУ, телефон: 067-947-42-65.

2.2. На здобуття премій претенденти подають:

2.2.1 3-5 матеріалів, що друкувалися в періодичній пресі або розміщувалися в Інтернет-ЗМІ з 30 травня 2018 року по 30 травня 2019 року;

2.2.2 3-5 телевізійних матеріалів та радіопрограм, які вийшли в ефір протягом травня 2018 – травня 2019 року.

2.2.3 3-5 найкращих фоторобіт у газетах та 3-5 найкращих телесюжетів з травня 2018 року по травень 2019 року .

Повідомляються такі дані про авторів:
- прізвище, ім’я та по батькові;
- дата, місяць і рік народження;
- посада і місце роботи;
- коротке повідомлення про досягнення в роботі, завірене керівником ЗМІ;
- копія довідки ідентифікаційного коду, копія паспорта (першої, другої та 11 стор.)

2.3 Конкурсні матеріали журналістів друкованих ЗМІ та інтернет-ЗМІ повинні подаватися в окремій папці з обов’язковим зазначенням джерела публікації (номера, дати), електронних ЗМІ - на електронних носіях або сценарії з коротким описом пред’явленого доробку.

3. Порядок визначення переможців Конкурсу

3.1 Переможці Конкурсу визначаються конкурсною комісією після розгляду матеріалів, поданих на здобуття премій.

До складу конкурсної комісії входять:
   
Кузьменко Н.І. – голова комісії
   
Купряшина М.В. – заступник голови комісії
   
Члени комісії:
   
Манжура В.М.
Бордюжа М.М.
Шевчук О.Л.
Зворигіна Н.Г.
Звонарьова О.
     
3.2 Основними критеріями для оцінки поданих матеріалів є високий професійний та художній рівень, оригінальність і новизна матеріалу, творчий підхід.
   
3.3 Конкурс стартує 07 травня. Підсумкове засідання конкурсної комісії з розгляду матеріалів проводиться не пізніше 03 червня 2019 року. З урахуванням рішення конкурсної комісії готується рішення секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ про призначення та виплату премій.

Голова Запорізької обласної організації НСЖУ                        Кузьменко Н.І.

http://jerait.com