Положення II-го поетичного конкурсу «Ліричні мелодії» Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів України присвяченого 60-річчю НСЖУ

http://jerait.com

Загальні положення:

1. У конкурсі беруть участь представники ЗМІ регіону, виключно члени Запорізької обласної організації Національної Спілки журналістів України, які не є професійними поетами.

2. Участь в конкурсі індивідуальна.

3. Учасники надсилають на конкурс не більше трьох віршів українською чи російською мовою, або одну поему, які раніше не були опубліковані чи представлені на поетичних конкурсах. 

4. Подання учасників, які надіслали більше вказаного обсягу, на конкурсі не розглядаються. 

5. Жанр поезій, представлених на конкурс, - лірика.

Умови участі:

1. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку, що містить наступну інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, місце роботи і посада в ЗМІ, контактний телефон. 

2. Вірші повинні бути надіслані в друкованому (кожен – на окремому аркуші) чи електронному вигляді (кожен- окремим файлом), окремими файлами, шрифт - times new roman, кегль 14. У разі порушення правил подачі - вірші розглядатися не будуть.

Порядок та терміни проведення конкурсу:

1. Заявка на участь у конкурсі та вірші подаються в термін з 10 грудня 2018 року по 1 березня 2019 року за поштовою адресою: 69000, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 153, Запорізька обласна організація НСЖУ. На конкурс. Або на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

2. Координатор конкурсу – відповідальний секретар ЗОО НСЖУ Валентина Манжура – 067-947-42-65.

3. Конкурсні роботи не рецензуються і авторам не повертаються.

4. Кращі твори, подані на конкурс, публікуються на офіційному сайті ЗОО НСЖУ - nsju.zp.ua

5. За підсумками конкурсу визначається п'ять призових місць. Переможці конкурсу отримають цінні подарунки від спонсорів та Почесні грамоти ЗОО НСЖУ.

Підбиття підсумків конкурсу:

Урочисте підбиття підсумків конкурсу відбудеться 7 березня 2019 року. Фіналісти також візьмуть участь у творчому фестивалі ЗОО НСЖУ «Запорізькі журналісти мають талант», присвяченому 60-річчю НСЖУ. 

Примітка:

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують сепаратизм, насильство, дискримінацію, екстремізм чи порушують законодавство та Конституцію України.

http://jerait.com