Олександр Романовський: «Запорізький бізнес треба завжди підтримувати»

Оцените материал
(3 голосов)

Народний депутат України Олександра Романовського регулярно отримує листи із проханням по допомогу, як від пересічних громадян, так і від колективів та підприємств. Цього разу до Олександра Володимировича з проханням вирішити важливу проблему звернулися бізнесмени Запоріжжя та ЗОСППР «Потенціал».

Справа в тому, що ПАТ «Запоріжжяобленерго» перешкоджав суб`єктам господарювання у здійсненні підприємницької діяльності. Олександр Романовський відразу ж відреагував на прохання представників малого та середнього бізнесу та надіслав депутатське звернення Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

НКРЕКП, реагуючи на звернення, провело перевірку ПАТ «Запоріжжяобленерго» та повідомило народного депутата, що у товариства існували труднощі під час реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі, це було пов`язане з недостатністю коштів на рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Податкові накладні, складені за оплачену в квітні 2017 року електроенергію, не були вчасно зареєстровані. На сьогодні ситуація виправлена згідно з законодавством. Товариство у подальшому буде докладати максимальних зусиль для своєчасної реєстрації податкових накладних.

Як відзначив народний депутат України Олександр Романовський, він і надалі буде відстежувати та реагувати належним чином на подібні складні ситуації, які час від часу виникають у бізнесменів нашого міста та області.

Прочитано 467 раз Последнее изменение Понедельник, 28 Август 2017 09:48

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435