«Народний Фронт» – захищає інтереси держави

Оцените материал
(3 голосов)

«Народний фронт» - головна державницька і реформаторська політична сила. Арсеній Яценюк - прем’єр безпрецедентно реформаторського уряду, лідер з твердою позицією, який в умовах війни утримав економіку від колапсу й забезпечив швидке відновлення обороноздатності. НФ - найактивніша парламентська фракція, яка «проштовхує» ключові реформи й захищає інтереси військових та оборони. За два роки Верховної Ради: ухвалено 160 законів за ініціативи Уряду Арсенія Яценюка та 153 - за ініціативи «Народного фронту». Це з 530 ухвалених парламентом за цей період. Комітет виборців України дослідив, що «Народний фронт» на 82% виконав свою передвиборчу програму, посівши таким чином перше місце серед усіх парламентських партій. Депутати фракції регулярно очолюють рейтинги мажоритарників, які найактивніше працюють за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах. Член фракції «Народний Фронт», народний депутат ВР Петро Ванат працює у бюджетному комітеті ВР. Сьогодні він розповідає про актуальні питання діяльності партії.

- Арсеній Яценюк, керманич партії «Народний фронт», постійно відстоює інтереси України на міжнародній арені. Не перебуваючи зараз на офіційній державній посаді, він, спираючись на свій авторитет на Заході, зустрічається із західними лідерами, це особливо важливо в час виборів і складних політичних процесів у США і ЄС. Після недавньої зустрічі у США з віце-президентом Байденом у Вашингтоні відбувся візит у Берлін, де пройшла зустріч з канцлером Ангелою Меркель та державним секретарем МЗС Німеччини Марком Едером. 28 листопада Арсеній Яценюк у Брюсселі зустрівся з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем та багатьма іншими високопосадовцями. 

Закордонні візити Арсенія Яценюка спрямовані на зміцнення антипутінської коаліції та підтвердження зовнішньополітичного курсу України після президентських виборів у США. Лідер «Народного фронту» наголосив на незмінності курсу України на спротив агресору, деокупацію всіх територій та продовження євроатлантичної інтеграції. Крім того, Яценюк наполягає на розширенні західної допомоги Україні: «Ми захищаємо ваші кордони. Ми – єдина країна в Європі, чиї війська борються з російською армією. Ми платимо дуже високу ціну». Україна зараз повинна зайняти більш активну й принципову позицію в стосунках із Заходом, більше впливати на міжнародній арені. Треба рішучіше протистояти російській глобальній агресії, розширювати санкційний тиск на Кремль, забезпечити непорушність стратегічного партнерства США й Заходу з Україною, зі Східною Європою загалом. В цьому плані міжнародні контакти й поїздки Арсенія Яценюка - це додаткова потужна опція української дипломатії. Його готові слухати лідери Заходу. Україна за прем’єрства Яценюка виконала всі вимоги Євросоюзу щодо Асоціації, Зони вільної торгівлі та безвізового режиму. Тепер остаточне слово за Європарламентом та Європейською радою. 

Сьогодні в нашій державі розпочалася масована операція російських спецслужб щодо дестабілізації влади та повернення країни під російський вплив, з використанням несприятливої зовнішньої кон’юнктури. 15-16 листопада відбувалися проплачені вуличні акції з соціальних питань. Цілком очевидно, що учасники акцій є «масовкою», в т.ч. найнятою через посередників, які забезпечували «Антимайдан» і тітушок взимку 2014 року. Активісти НФ цими днями неодноразово фіксували випадки набору «масовки» в кількох регіонах України. Ймовірно, ці примітивні інсценування протесту поки розраховані не на українську авдиторію, а для російської пропаганди всередині РФ і на Заході.

Ми серйозно побоюємося організованого Москвою насильства на цьому етапі штучних протестів. Метою кампанії є провокування дочасних виборів Верховної Ради, за результатами яких Кремль очікує збільшення чисельності контрольованих депутатів. Кінцева мета - щоби ці депутати скасували запроваджені Яценюком санкції та реформи; проголосували закони, спрямовані на цілковиту зміну зовнішньополітичного курсу й виконання вимог Путіна до України. Крім того, організовані Москвою масові протестні акції будуть використані, як виправдання для штучного “сепаратизму” в місцевих радах по України. Для «Народного фронту» нічого нового в інформації про плановані акції немає. Нарешті правоохоронці звернули увагу на діяльність п’ятої колони, з якою «НФ» давно бореться. 

В свою чергу, «Народний фронт», незважаючи на політичні перешкоди, продовжує програми субсидій для українців обов’язково повинно супроводжуватися розширенням програми «теплих кредитів», яку започаткував уряд Яценюка. Нас непокоїть, що ця та інші реформи Яценюка в енергетиці – на межі згортання. «Народний фронт» наполягатиме на форсованій боротьбі за енергоефективність ЖКГ, на подальшому зміцненні енергетичної незалежності України.

23 листопада за ініціативою міністра освіти і науки від «Народного фронту» Кабмін вирішив надати пільги для отримання вищої і професійної освіти дітям учасників бойових дій та дітям – вимушено переміщеним особам. «Народний фронт» - єдина парламентська сила, яка наполегливо і послідовно бореться за соціальний захист військових і АТОшників, та загалом за посилення обороноздатності України. Це також був один з пріоритетів уряду Яценюка.

На останньому пленарному ухвалено закони про створення дорожнього фонду, які були зініційовані урядом Яценюка і «Народного фронту». Створення фонду збільшить видатки на будівництво і ремонт доріг, 35 % від усього наповнення буде у розпорядженні саме місцевих органів влади та їх доріг. З 2018 року кошти на розвиток та утримання українських автошляхів будуть надходити до розпорядників зі спеціального фонду, а не з загального державного бюджету, як це відбувається сьогодні.

Зараз активно проходить бюджетний процес. Парламент вніс до порядку денного законопроект про механізм спецконфіскації грошей Януковича профільний комітет ВРУ з питань правової політики та правосуддя розглянув та рекомендував ухвалити за основу цей законопроект. Голосування щодо цієї важливої ініціативи покаже, хто в парламенті працює на Януковича і Кремль.

20 жовтня Рада підтримала висновки бюджетного комітету, зокрема, в проекті постанови є пропозиції фракції НФ щодо того, як збільшити фінансування, де знайти додаткові кошти. Це фактично інструкція для Кабміну. Ми підтримуємо позицію Гройсмана щодо збільшення соціальних стандартів, зокрема, підняття зарплата до 3200 грн. Це стало можливим через грамотну макроекономічну політику уряду Яценюка, результатом якої стала стабілізація економіки та формування підстав для економічного зростання. Бюджетним пріоритетом номер один для України залишається, і ще довго буде, якнайшвидше нарощення обороноздатності. «Народний фронт» вимагає щороку істотно збільшувати видатки на оборону й нацбезпеку, зокрема, - щороку збільшувати рівень зарплат військовим, - як це робив Уряд Яценюка.

Прочитано 650 раз Последнее изменение Понедельник, 05 Декабрь 2016 22:06

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435