Новий етап підтримки вітчизняних МСБ

Оцените материал
(1 Голосовать)

Відбувся Третій Фінансовий Ярмарок для представників малого та середнього бізнесу України за участі представників фінансового сектору та міжнародних донорів. Проходив він у культурно-виставковому центрі «Парковий». Організатором виступив Німецько-Український Фонд (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW. Ярмарок пройшов у форматі конференції та нетворкінг-зони.

Захід відвідали сотні малих і середніх підприємців. Серед почесних гостей були присутні: доктор Ернст Райхель, Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Хюг Мінгареллі, посол Європейського Союзу та голова представництва ЄС в Україні; Лутц Хорн-Хааке, директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні; Катерина Рожкова, заступник голови Національного банку України.

На ярмарку свої фінансові пропозиції для малого та середнього бізнесу представили банки-партнери – АБ “УКРГАЗБАНК”, ПАТ “МЕГАБАНК”, АТ “ОЩАДБАНК”, ПАТ “КРЕДИТВЕСТ БАНК”, ПАТ “КРЕДОБАНК”, ПАТ "БАНК ЛЬВІВ", АТ «ПРОКРЕДИТ БАНК», АТ КБ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «ПИРЕУС БАНК», АТ «ОТП БАНК» та ТОВ ОТП Лізинг.

Представники МСБ в Україні дізналися про програми з підтримки МСБ, що фінансуються урядом Німеччини через KfW та ЄС, а також про роль органів місцевого самоврядування у розвитку МСБ.
 
В рамках ярмарки було оголошено про запуск нової програми «Підтримка ЄС для Сходу України. Доступ до фінансування», яка впроваджуватиметься банком KfW через НУФ та націлена на відновлення фінансування МСБ на підконтрольній території Донецької та Луганської областей.

«Я радий оголосити про новий етап підтримки українських МСБ. Метою нашого проекту є відновлення кредитування, а також взаємної довіри між МСБ та фінансовими установами на підконтрольній території Донецької та Луганської областей» — зауважив Лутц Хорн-Хааке, директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні.

Прочитано 84 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Апрель 2019 00:27

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435