Hібулон презентував інвестпроект по вдосконаленню агрологістики

Оцените материал
(1 Голосовать)

Генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський презентував інвестиційний проект щодо вдосконалення аграрної логістики Запорізької області на Міжнародному інвестиційному форумі інтеграції та кооперації територіальних громад і бізнесу InCo Forum-2017, який відбувся в Запоріжжі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Я з радістю поінформував учасників форуму про реалізацію нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра та Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою вдячність народним депутатам від Запорізької області, які в своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн з проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати, коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самостійно», - підкреслив Олексій Вадатурський.

Відзначається, що в цьому році Олексій Вадатурський знову дав слово до 1 липня наступного року звести черговий об'єкт компанії «НІБУЛОН» в Запорізькій області (с. Тернівка Вільнянський район). Також були намічені плани по будівництву ще одного підприємства в центрі Запорізької області.

Удосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні дороги Запорізької та сусідніх областей, адже в радіусі 100 км від підприємств компанії «НІБУЛОН» вигідно доставляти урожай малотоннажними вантажівками.

Прочитано 486 раз Последнее изменение Пятница, 13 Октябрь 2017 10:24

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435