Молоді підприємці отримали путівку у життя

Оцените материал
(4 голосов)

В Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» підвели підсумки міського проекту «Школа молодого підприємця», який діє в рамках міської програми підтримки сім'ї та молоді. Її започаткували Запорізька міська рада спільно з ЗОСППР «Потенціал» за підтримки Класичного приватного університету.

Учасниками проекту стали запорізькі молоді активні бізнесмени-початківці, які готові до створення власної справи, та студентів вищих навчальних закладів. «Школа молодого підприємця» провела цикл семінарів-тренінгів, які включали сучасні практичні знання про ведення бізнесу. Програма проекту передбачала також підготовку учасників до правильного оформлення бізнес-проектів, презентацій і публічної їх захисту. Молоді підприємці побували на українсько-іспанському ТОВ «Урожай». Було розроблено методичний посібник «Формула успіху в бізнесі». Заняття проводили сертифіковані бізнес-тренери. По закінченню абітурієнти «Школи молодого підприємця» отримали Сертифікати. 

Випускників привітали - народний депутат України Олександр Романовський, віце-президент ЗОСППР «Потенціал», Валерій Еделев, заступник міського голови, Олександр Головко - президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Валерій Крайній - виконавчий директор Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Олексій Савицький, заступник директора департаменту - начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Тетяна Суркова - заступник директора департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради, Ольга Покатаєва - проректор Класичного приватного університету, Андрій Білюк, директор Інституту економіки Класичного приватного університету, Максим Грищенко - керівник проекту, Альона Горбенко - координатор проекту.

Народний депутат України Олександр Романовський вручив почесні грамоти за плідну співпрацю, активну громадянську позицію, креативні ідеї в процесі реалізації проекту та виступив з вітальними словами. Олександр Володимирович побажав бізнесменам-початківцям успіхів у реалізації особистих планів, наполегливості і енергії та втілення в життя своїх сучасних проектів та зазначив, що Україні зараз дуже потрібні молоді люди, які готові займатися бізнесом. Дуже добре, коли людина прагне бути підприємцем, це робить його самостійним і незалежним. 

Активні, креативні, підприємливі учасники Школи після презентації власних бізнес-ідей рекомендовані до участі в міському конкурсі бізнес-проектів 2017 року.

Прочитано 697 раз Последнее изменение Понедельник, 22 Май 2017 10:30

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435