Країна мрії – Україна

Оцените материал
(20 голосов)

Ми живемо в прекрасній країні, ім’я якої Україна. Держава з великою історією та складною долею. Як сказав відомий телеведучий Сергій Притула: «Зародки української державності з’явилися близько 200 мільйонів років тому, коли на сушу вийшли перші земноводні, то був єдиній раз, коли Україна була справні незалежною».

І дійсно, нашу рідну країну завжди хотіли загарбати інші держави. Та і зрозуміло чому, адже в нас найродючіші землі. Впродовж сторічь Україна виборювала свою незалежність, і їй це вдалося. Повністю суверенною вона стала після виходу з СРСР в 1991 році. Із того часу розпочала самостійно існувати та розвиватися. Всі ці роки країна жила самостійно, але все обходилося до нинішнього часу.

Не сьогоднішній день Україна перебуває в неспокійному стані. На сході країни зараз проводиться антитерористична операція. Загарбники зазіхнули на нашу неподільність та вирішили розідрати державу на шматки. Та хоробрі і сміливі солдати з відвагою захищають кордони нашої країни. Неймовірно сміливі, вони стоять на сторожі нашого спокою, жертвуючи власною безпекою та навіть життям.

Один знайомий солдат, котрий воював в зоні АТО, навіть не хотів розповідати та згадувати події, що там відбуваються. Просто сказав, що це надзвичайно важко витримати. « Цілодобово чути постріли, потрібно кожну хвилину бути на сторожі і майже жоден день не обходиться без жертв», - говорив він. Розповідав також, що солдатам неабияк важлива підтримка. І коли вони отримують дитячі малюнки-обереги та зі словами підтримки, то в хлопців відкривається друге дихання. Вони ще раз усвідомлюють, чому вони тут, і що захищають мільйони мирних жителів, а найголовніше своїх близьких та рідних людей. Більше нічого не сказав, аргументувавши що це не для жіночої, а, тим паче, дитячої психіки.

Ми повинні пишатися такими захисниками та з усіх сил підтримувати їх. Адже як би не вони, невідомо що з нами зараз відбувалося б. Я вірю що наші вояки з гідністю витримають всі випробування. 

А ще я мрію, щоб все це швидше завершилося, щоб всі солдати повернулися додому. І тоді наша країна почне воскресати з попелу, як пташка Фенікс, та почне жити і розвиватися з новою силою. Адже з такою мальовничою країною не може бути інакше.

В нашій країні живуть неймовірно талановиті особистості. Це доводить перемога української співачки Джамали на пісенному конкурсі Євробачення – 2016. І не важливо, якої вона національності, важливо що в співачки українська душа. Дівчина своїм загадковим та чаруючим співом вразила Європу та зі справедливістю отримала перемогу.

Я щаслива, що живу в Україні - це моя країна мрії. І я вірю, що завершаться всі сутички, і наша держава почне жити щасливим життям. А щоб скоріше це відбулося, потрібно любити свою країну, бути її патріотом і не забувати допомагати нашим захисникам. І тоді - «Все буде добре», як співається і пісні легендарного українського рок-гурту Океан Ельзи.

Юлія Вітер

Прочитано 840 раз Последнее изменение Среда, 18 Май 2016 17:34

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435