Майбутнє України – це ми!

Оцените материал
(5 голосов)

І де б я не була, завжди зі мною моя Україна. Вона усюди: в залізі, з якого зроблена Ейфелева вежа, в залах, де влаштовує урочисті прийоми Англійська королева, на полях Голландії, засіяних тюльпанами. Моя Україна навколо. Моя Україна всередині мене.

Що взагалі є держава? Чи то лінії кордонів на мапі? Або, можливо, певна територія, яка гордо зветься країною? Не те і не інше. Держава в моєму розумінні – це здорова повноцінна сім`я, щаслива молодь, яка впевнена в своєму майбутньому, це забезпечена старість людей, що пропрацювали на благо країни усе життя. 

Сьогодні, на жаль, занадто багато громадян України від’їжджають  закордон у пошуках кращого життя. Я вирішила провести невеликий експеримент: опитала 100 людей від 15 до 26 років, де  б вони хотіли будувати свою кар’єру: в Україні чи закордоном. Результати мене вразили. 77 % опитуваних забажали б поїхати з країни. Із них приблизно 13% все ж таки вагались. Але навіть це не змінить похмурої картини в цілому. Тож, якщо гарні спеціалісти не бачать сенсу залишатись на Батьківщині, про які зміни в країні може йти мова?

Ми всі постійно скаржимось на владу, на роботодавців, на умови праці, на зарплатню, на пенсії. Але проблема в тому, що самі ми нічого змінювати не збираємось. Чомусь ми вважаємо, що це повинен робити будь-хто, та тільки не ми.  А тепер пропоную трохи ввімкнути уяву і замислитися, що було б, якщо кожен із нас робив бодай хоч щось не тільки задля себе, але й для країни. 

Можна почати з малого: викидати за собою сміття, не давати хабарів  держслужбовцям, підтримувати вітчизняних виробників, підтримувати розвиток мови та культури. Звісно, це здається такими дрібницями, що на них і уваги не варто приділяти. Але це не так! Якщо кожен із нас змінить своє ставлення до всього, що нас оточує, то і світ кардинально зміниться. 

І я до останньої краплинки вірю в те, що в України є майбутнє. Треба тільки докласти трохи наших з вами зусиль. Адже саме ми – це Україна. 

Вернигор Поліна

Прочитано 1128 раз

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435