Давайте захищати Землю!

Оцените материал
(5 голосов)

Ми – нове покоління. Ми – це ті від кого залежить майбутнє нашої планети і всіх оточуючих. 

Від нас залежить майбутнє, так само як від наших батьків залежало те, що відбувається з нами зараз.

А якщо хтось з нас вирішить, знищити Землю? Просто натиснувши на кнопку апарата, який через секунду вивільнить  ядерну бомбу,  між іншим, її виготовили задовго до «нового покоління».  А навіщо її виготовили? Просто так? Випадково? А чому ж тоді не протестували? Тому, що ця «штукенція» запросто знищить Землю і майбутнього не буде, просто тому що не залишиться нічого живого.

А чи не повинні ми піклуватись про все живе,  щоб після нас залишилось бодай щось? Щоб наші діти, онуки могли милуватись  квітучими деревами навесні і зеленими улітку, а не ходили з протигазами, бо свіжого повітря майже не залишилося. Можливо, ви скажете, що діти будуть самі винуваті, що не зупинили ці заводи і вихід газів у повітря? Якщо – це так, а чому  ж  не зупинили цього, як тільки дізнались, що це завдає шкоди навколишньому середовищу? Правильно – бо це зручно. Там собі машини роблять, а люди ні, і нічого, що ці машинні масла виливають у ставок або річку, де не можна вже купатись, і на риболовлю не сходиш. 

А чи відомо вам, що всі ці «виверження» газу з труб,  вже нанесло великого удару по атмосфері, септо озонові дірки? І через сто років не буде так, як написано у календарі: зима, весна, літо, осінь, а буде раптове змінення погоди і пори року. Тут добі літечко красне, а завтра замети вище даху.  Ми звикли, що на полюсах льодяні пустелі,  а біля екватору пекуче сонце, а буде все навпаки. І це буде екологічна катастрофа! 

Тому, давайте захищати Землю, від своєї без правової діяльності, щоб на планеті царювало щасливе майбутнє!

Прочитано 1019 раз Последнее изменение Понедельник, 23 Февраль 2015 10:00

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Другие материалы в этой категории: « Спілкуйтесь солов’їною! Так или иначе »