Казки для синочка

Оцените материал
(10 голосов)

Щовечора розповідаю Давиду казки, і щоразу намагаюсь вигадати щось нове. Та є казка, яку він готовий слухати постійно і навіть робити свої корективи...

Колись мій синочок, як і всі діти до свого народження, жив на великій зірці. Там дійсно дитячий рай: цілими днями маленькі янголятка їдять цукерки, морозиво, стрибають на батутах, ганяють м'яча. А ввечері до них прилітають феї. Вони співають дітям колискові, розповідають казки. Та в цьому раю дітки на довго не затримуються, бо кожен з них повинен знайти собі батьків. І тому, прокинувшись зранку, вони сідають на зірку і уважно зверху розглядають нашу планету і шукають собі батьків... Вони вибирають собі батьків за своїми уподобаннями: наприклад, хтось із дітей любить малювати-ось він і звертає в першу чергу увагу на дорослих, які створюють картини, а хтось любить тварин і тому обирає батьків, що мають дома песиків і котиків. Але спочатку діти обирають собі маму, яка має бути схожа на янгола: бути доброю, люблячою, а її руки повинні бути немов крила, які лагідно і ніжно обіймають і лікують від усякого болю. Та буває і таке, що дітки не можуть знайти собі маму. Ось, наприклад, вони побачили жіночку, яка їм подобається, але вона дуже багато часу проводить на роботі. Діти не обирають таких мам, бо розуміють, що вони будуть приділяти їм мало уваги. Дітки з неба вибирають собі і татусів. На думку дітей, вони повинні бути сильними та сміливими, веселими та добрими. Татусі повинні стати найкращими друзями для своїх дітей. Часто буває так, що майбутні мами і тата незнайомі один з одним і живуть в різних містах або в різних країнах, але своїм ще ненародженим дітям дуже подобаються. І тоді маленькі янголи просять чарівних фей допомогти їм об'єднати цих людей. І чаклунки йдуть на різні хитрощі, щоб їх познайомити. І ось, коли батьки вже одружилися і почали жити разом, дитинка просить лелеку, щоб та віднесла її до родини. Та шлях від зірки до Землі дуже довгий - дев'ять місяців! За цей час батьки дізнаються, що дитинка їх обрала, бо обов'язково мама побачить хлопчика чи дівчинку у сні. Дев'ять місяців батьки готуються до зустрічі з малятком. І в той день, коли лелека з дитинкою прилітає до їхнього будинку, вони стають найщасливішими людьми у світі!

 

Ще одна казка для синочка... 

Давид, коли розглядає картинки, де намальована морська зірка, завжди питає мене: "А хто це?". І тому я вирішила написати про цю зірку казку. 

Коли яскраве Сонечко ховається за хмарку на відпочинок, її почесне місце на небосхилі займає її брат - Місяць. І хоча вони і родичі, але дуже різні: Сонечко - тепле, а іноді, коли у доброму гуморі, ще і гаряче, а Місяць - холодний, бо майже завжди, коли він з'являється на небі, людям на землі стає прохолодніше. Сонечко - прокидається зранку, під спів птахів, а Місяць - відкриває свої оченята, вже коли птахи збираються спати. Нажаль, зустрічатися вони можуть дуже рідко, бо так вже склалося віками - Сонце заходить, а Місяць входить. Та коли вони зустрічаються, люди на землі можуть побачити з одного боку неба червоне Сонечко, а з іншого - жовтий Місяць. А ще у Місяця є молодші сестри - зірочки. Вони такі маленькі, що з землі схожі на золоті краплинки. Та хоча вони і маленькі, та мають велику небесну місію. По - перше, вони допомагають своєму старшому брату вночі висвітлити землю, по - друге, допомагають літакам та космічним ракетам не загубитися у просторі. А, наприклад, Полярне зірка вважається найважливішою навігаційною зіркою, що вказує напрямок на північ. А ще є ціла наука - астрологія, яка вивчає вплив зірок на долю людей. І тому у кожній зірочки на небі є своє місце. Та зоряні дівчата, як і всі діти, дуже не посидючи і люблять стрибати, літати, танцювати. Але свого старшого брата - Місяця, вони трохи бояться, бо він може бути дуже строгим. 

- Ви розумієте, що так вести себе не можна, - повчав Місяць молодших, - вже давно складена зоряна мапа і там кожна з вас займає своє місце. А якщо ви будете весь час стрибати, то люди на землі будуть плутатись в зоряних дорогах.

І всі зірки намагалися слухати старшого брата, та була одна - наймолодша, Зоряна, яка ну ні як не могла всидіти на місці: то вона на хмарці стрибає, немов на батуті, то зранку спати не йде, а чекає Сонечка, щоб порозмовляти, а потім вночі хоче спати і блимає оченятками, а люди на землі думають, що зірочка захворіла. Та все одно Зоряну всі любили, бо вона була дуже доброю і намагалась усім допомогати. Так, наприклад, якщо вона бачила, що в ночі хтось заплутався і не може знайти дорогу додому, то вона спускалася, як можна нижче і висвітлювала шлях і летіла попереду людей вказуючи, їм правильний напрямок. А ще вона знала, що люди вірили, що коли загадуєш бажання і з неба впаде зірка, то воно обов'язково здійсниться. Коли Зоряна бачила таких людей, які з надією дивляться у небо, то починала стрибати з хмарки на хмарку і люди думали, що зірка падає і швиденько починали мріяти.

Та одного разу Зорянка так сильно стрибала, що не втрималась і полетіла вниз і впала до синього моря. Вона лежала на морському дні і розглядала все навкруги. І так там було гарно: дно прикрашали дивовижні мушлі різних форм і кольорів, тут плавали маленькі креветки і різні рибки. Вони підплили до Зоряни і почали їй роздивлятися.

- Яка маленька, а скільки від неї сяйва! Світить, немов зірка на небі! Тепер і у нас вночі теж буде яскраво! - Зраділи морські мешканці.

- А я знаю цю зірочку, - сказала маленька рибка, - якось вночі я заблукала у водоростях і вже почала плакати, а вона мені з неба почала посміхатись і так яскраво сяяти, що я дуже швидко знайшла дорогу до дому.

- Які ви всі гарні! З неба ви виглядаєте зовсім по-іншому!- Зоряна була здивована красою морського царства.

- А може, ти залишишся з нами? Це було би класно, і тоді вночі ми нічого не будемо боятися, і у нас завжди буде світло! - Мешканці моря почали вмовляти зірочку. А та взяла і погодилася. Чи сумувала вона за своїми сестрами і братом Місяцем? Звичайно, сумувала, та коли поспілкуватися зі своїми родичами, на морі підіймалися хвилі, які підіймали нашу зірочку до самого неба і тримали її, поки вона розмовляла зі своїми родичами. Ось так і з'явилася у морі Морська зірка, яка готова допомогти всім своїм друзям.

Олена Шевчук

Прочитано 1218 раз Последнее изменение Понедельник, 14 Август 2017 08:41

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435