Фотовиставка «Європа за рогом» – своєрідна подорож країнами

Оцените материал
(5 голосов)

Відкриття фотовиставки «Європа за рогом» дизайнера Дмитра Короля відбулось у виставковій залі Запорізького відділення спілки фотохудожників України. 

Міста Німеччини, Італії, Норвегії, Чехії, Франції, Австрії, Польщі зображують таємниці Страсбургу «Після дощу», «Блакитного + рожевого» Гмундену, розповідають про «Каміння Согнефйорда» у Гудвангені, про «Середньовічну симфонію» міста Індржихув-Градець, «Гранатовий сад» у Сан Феліче Дель Бенако та «Дахи Бергамо».

Автор, який  продовжує мандрувати і фотографувати закордонні родзинки, не зміг привітати запорізьку публіку на відкритті фотовиставки,  але прийшли  рідні та близькі Дмитра. З авторським стилем дизайнера можна було познайомитись і під час бесіди з матірю та братом митця. 

У 2000 році фотохудожник починає вивчати комп’ютерні програми з обробки фотографій та розробки комп’ютерного дизайну. У 2005 Дмитро Олександрович створює власну дизайн-студію «Королівські митці». Всі проекти отримали відзнаки та нагороди не лише в Україні. Захоплення фотомистецтвом набуло певних особливостей, нових меж, елементів. 

Тепер містяни мають можливість ознайомитися з «Оливками і виноградом. Вечором в Ломбрадії», з «Туманним ранком» Польщі, з «Острівцем на заході сонця» на Хмельниччині, побачити «Захід на Ворсклі» (Полтавщина), «Річкове каміння» Миколаївщини.

Наталія Гордибакіна, на фото автора – мати та брат митця 

Прочитано 677 раз Последнее изменение Понедельник, 13 Июнь 2016 11:09

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Другие материалы в этой категории: « Мужчина-иммортель Свет далеких звезд »