Його зелені очі

Оцените материал
(20 голосов)

Такі зелені очі, я просто божеволію від них. Коли ці очі дивляться на мене, я втрачаю самоконтроль. Складається таке враження, що мене замикають в чужому тілі, яке не в змозі вимовити нічого. Просто верзе якісь дурниці. А я сиджу в цій оболонці та не можу вирватися. І здається розумієш, що потрібно говорити, а вуста промовляють зовсім інше. В усьому винні ці очі. Вони збивають мене з пантелику. Неймовірно чаруючі та водночас впевнені.

Коли я лягаю спати, то завжди уявляю їх, і сниться тоді тільки приємне.

Коли я чую пісню Океан Ельзи «Зелені очі», то здається що саме вони дивляться на мене. Що пісня саме про них.

В цих очах я можу побачити все необхідне для мого життя. Я прочитую в них своє майбутнє, яскравий світ та непідробні підтримку. Вони можуть заспокоїти за допомогою лише одного погляду.

Його очі, все що потрібно мені для щастя. Лише б він дивився на мене своїми смарагдовими очима, а все останнє, то просто дрібниці. Не уявляю свого життя без них. Без його очей воно втратить сенс.

Але одним позирком своїх зіниць від дає мені надію на краще та впевненість в наступних днях. Не знаю чому, але я бездумно вірю цим очам. І чомусь переконана, що через багато років ці очі будуть поряд зі мною. І так сам як і зараз, даруватимуть мені щире кохання.

Юлія Вітер

Прочитано 921 раз Последнее изменение Понедельник, 16 Май 2016 20:42

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Другие материалы в этой категории: « Загадковість дощу Главное верить »