Хлопець з галактикою всередині

Оцените материал
(23 голосов)

«На сцені неперевершений Костянтин Бочаров» - ці слова змушують фанатів співака затамувати подих та припадати до екранів телевізора.

Але велика кількість людей навіть не уявляє хто це, ніколи в житті не чули такого ім’я. Деякі знають виконавця, але не захоплюються його творчістю. Частина з них навіть безтактовно критикує спів незвичного соліста. Вони вважають Костю просто гарненьким хлопчиком, говорять, що ніякого таланту він не має. Ну що ж, як то кажуть : «На колір і смак товариш не всяк». Кожен має право висловити свою думку. Але ж не писати в коментаріях нецензурні вислови та образливі слова. Цим ви ображаєте не тільки самого виконавця, а і прибічників його творчості. Потрібно висловлювати свою думку в більш делікатній формі. Звичайно, розумна критика кожному потрібна, адже це мотивація прагнути до вдосконалення.

Як прихильниця творчості Костянтина, можу сказати, що це не просто якийсь фейковий хлопчина з білим волоссям та лінзою. Це насправді неймовірно талановита людина. Його виступи просто неперевершені. Під час виконання композиції Костя повністю передає слухачеві свої емоції та переживання. Він по-своєму переосмислює та розуміє всі слова пісні, пропускає її крізь себе і видає слухачеві в абсолютно в новому значенні. Тим самим підкреслює свою індивідуальність. Пісні у виконанні артиста заворожують слухачів та викликають бурхливі емоції.

У свої 18 років хлопець вже став переможцем головного пісенного конкурсу України «Х-Фактор-6». Це тільки початок кар’єрного росту соліста. Перша сходинка на шляху до бажаної мрії – стати відомим виконавцем.

Шанувальники творчості Костянтина з нетерпінням чекають виходу дебютного альбому співака. Вони переконані, що це буде щось дуже чарівне та заворожуюче. Адже дві пісні, котрі вже записав хлопець, неймовірно мелодійні та сповнені значущості .

Хочеться, щоб Костя на втратив той чарівний світ, в якому він знаходиться. І крізь роки зумів пронести своє неординарне мислення. Щоб залишився таким же яскравим і абсолютно незвичним – з галактикою всередині.

Юлія Вітер

Прочитано 1313 раз Последнее изменение Воскресенье, 03 Апрель 2016 22:54

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Другие материалы в этой категории: « Народження чуда Весенние радости »