Народження чуда

Оцените материал
(18 голосов)

Із ґрунту ледь виднілися тоненькі зелені стебельця. Вони прагнули вирватися на волю та розкритися. Такі беззахисні, але сповнені сили та наполегливості, з кожним днем все більше виринали і з обійм холодної землі.

Минуло декілька днів і стебельця стали вищенькі, змужніли, як мужніє парубок в 17 літ. З’явилася навіть непоказна зелена голівка, яка з часом збільшила свої розміри.

Який секрет вона несе в собі? Що таїться там, всередині, за товстими зеленими стінками?

Там, буяє життя. Воно вже приготувалося вирватися з в’язниці назовні та явити всьому світу свою дивовижну красу.

Але на все свій час. Необхідно перебороти свою нетерплячість та дочекатися бажаного «народження».

І ось через деякий час зелені стінки не можуть більше чинити опір і здаються. На світ з’являється червоне, неперевершене диво. Відбулося чарівне «народження». Тепер це не боязкі стебельця, а горда, нескорена квітка, назва якої – тюльпан.

Він зробив це, дочекався свого жаданого «народження». Очікування було нестерпне, але красень з достойністю витримав його.

Юлія Вітер

Прочитано 1054 раз Последнее изменение Четверг, 31 Март 2016 08:31

Последнее от
Notice: Undefined property: stdClass::$author in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435

Notice: Trying to get property of non-object in /home/myhostzp/nsju.zp.ua/www/templates/vt_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 435