Запрошуємо на змагання

http://jerait.com

Мелітопольська міськрайонна первинна організація ЗОО НСЖУ запрошує представників ЗМІ прийняти участь у змаганнях «Цивільний захист та охорона праці».

Дата проведення 8 червня 2016 року. Місце збору в Мелітополі об 12-30 біля магазину "Подарунки". Турнір проходитиме на базі Мирненського рятівного загону ДСНС у Запорізькій області з 13.30 до 17.00. Форма одягу – спортивна. Команда складається з 4 представників одного ЗМІ або збірна команда.

Команда-переможниця визначається за найбільшою кількістю балів та отримує приз Мелітопольської міськрайонної первинної організації ЗОО НСЖУ.

Заявки на участь у змаганні необхідно подати до 5 червня 2016 року по електронній пошті : Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

У даній заявці необхідно вказати П.І.Б. учасників, назву команди та контактний телефон. Будь-яку додаткову інформацію можна отримати за телефоном 067-42-46-347 . 

На транспортні витрати мати при собі 30 грн.

Про які-небудь зміни регламенту проведення змагань або у графіку подачі транспорту, перелік питань з цивільного захисту та охорони праці буде оголошено кожній команді додатково.

http://jerait.com