Тренінг з безпеки у Северодонецьку

http://jerait.com

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ із Сєвєродонецька та навколишніх міст на 2-денний тренінг з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінг проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

Тренінг з безпеки відбудеться у Сєвєродонецьку 27 і 28 травня (п’ятниця і субота) 2016 р. Графік занять кожного дня - з 9.30 до 18.00. 

На тренінг з безпеки запрошуємо до 15 учасників із навколишні міст, яких організатори забезпечують проживанням у готелі (двомісні номери) та компенсують витрати на проїзд «до» та «з» Сєвєродонецька за наявності квитків на автобус чи маршрутку, або потяг (не вище купе чи 2 класу ”intercity”). 

Під час тренінгу з безпеки журналісти отримають такі знання:

- як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику; 

- про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;

- про поведінку та правила перетину блок-постів;

- як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося; 

- про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;

- правила поведінки під час авіа-нальотів;

- як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали;

- як правильно підбирати і користуватися захисним спорядженням (бронежилетом), тощо. 

Програма тренінгу передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок. Для практичного заняття треба мати змінний зручний одяг для виконання вправ (спортивного стилю закрите взуття, бажано водонепроникний одяг теж спортивного стилю, рюкзак для речей першої необхідності). Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.

Для участі у заходах необхідно попередньо – до 25 травня заповнити і надіслати реєстраційну форму учасника (форма знаходиться за посиланням: http://goo.gl/forms/uXC4ciMTWjhrVeZi2). 

Учасники, яких запросять, отримають інформацію про місце проведення тренінгу. Запитання – за тел. 050 356 57 58, електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com