Інститут Медіа Права збирає журналістів на тренінг

http://jerait.com

Інститут Медіа Права оголошує другий конкурс на участь у тренінгу з питань професійних та етичних стандартів журналістики, який проводитиметься спільно для працівників медіа з України та Росії та відбудеться з 20 по 22 квітня у м. Київ.

Протягом заходу планується розгляд наступних питань:

• огляд останніх змін, внесених до медіа законодавства України;

• шляхи захисту прав та інтересів працівників медіа, передбачені законодавством України та міжнародно-правовими актами, а також особливості застосування ст. 10 Європейської конвенції з прав людини;

• практичні аспекти доступу до публічної інформації;

• правові аспекти проведення фото та відеозйомки;

• міжнародні принципи професійної етики журналістів.

Окрім цього, передбачається проведення модерованої дискусії з російськими колегами та відвідування newsroom одного з всеукраїнських телеканалів. 

До участі в тренінгу запрошуються працівники медіа, зокрема, журналісти і редактори засобів масової інформації, журналісти та редактори он-лайн медіа, а також блогери з України. Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням до 5 квітня 2016 року. Про результати відбору апліканти будуть повідомлені до 8 квітня 2016 року. Кількість місць обмежена.

Організатори відшкодовують учасникам витрати, пов’язані з участю в заході.

Тренінг для журналістів з України та Росії проводиться в рамках виконання проекту «Підтримка свободи медіа», який реалізується консорціумом за участі Інституту Медіа Права та на чолі з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів Європа (IREX Europe) за підтримки Європейського Союзу.

http://jerait.com