УВАГА – КОНКУРС!

http://jerait.com

Оголошується прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері «Сімейні цінності», який проводить Міжнародна громадська організація «Рада Сімей України» за підтримки Запорізької обласної громадської організації «Центр сімейної культури «Квітка Життя».

До участі в конкурсі запрошуються журналісти ЗМІ України (усіх типів: теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.

На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика і позитивний досвід будови щасливої родини на основі сімейних цінностей, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 травня 2015 року по 1 травня 2016 року.

До участі в конкурсі приймаються виключно роботи у різних жанрах, які мають авторський (творчий) характер – Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу, але включати не більше трьох матеріалів одного автора. 

Термін подачі заявок закінчується 1 травня 2016 року. Матеріали надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора:

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ( з темою: КОНКУРС СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ)

Поштова адреса: 69059, м. Запоріжжя, вул. Комарова 2, оф. 203, Запорізький центр МГО «Рада Сімей України» (з приміткою «КОНКУРС СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ»).

Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайті МГО «Рада Сімей України» http://rada-ukraine.org/.

http://jerait.com