Історичне свято

http://jerait.com

Польська громада України, разом із поляками всього світу, відзначатиме історичне свято – «День конституції 3 травня». До цього дня запорізькі поляки готують кілька культурних акцій в Запоріжжі  та в області.

2 травня у ККЗ ім. О. Довженка товариство польської культури імені Святого Іоанна Павла ІІ почне свято  «День конституції 3 травня»: з 11.00 – перегляд документального фільму «Важке братерство», фестиваль польських страв, перегляд художнього фільму «Ружа». 

14 травня о 16.00  в Інженерній академії – засідання філософського клубу, присвячене видатним полякам Запоріжжя.

16 травня запоріжці з товариства польської культури  поїдуть із культурною акцією у Енергодар  до місцевих поляків товариства ім. Г. Сенкевича. Там пройде великий фестиваль польської та української культури та куховарства. Учасником свята стане народний ансамбль «Пернач», який приготував програму польських народних пісень. 

Завершить святкові заходи 17 травня молитва за мир в Україні – о 18.00  в Храмі Бога-Отця Милосердного  (парк ім. Пушкіна, біля цирку). 

До уваги журналістів! Хто бажає поїхати з товариством польської культури на свято до Енергодара 16 травня, акредитуйтеся до 9 травня (тема листа – акредитація) за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com