НСЖУ проводить вебінар по модерніцзації ЖКХ

http://jerait.com

Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Міністерство енергетики України та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) запрошують журналістів взяти участь у вебінарі «Модернізація житлово-комунального сектора як частина європейського курсу України».

Вебінар відбудеться 19 листопада 2020 р. на платформі Zoom.

Коли українці зможуть відчути позитивні наслідки реформування житлово-комунального сектора; як пов’язані житлово-комунальний сектор та Європейська зелена угода; чи можуть комунальні підприємства розраховувати на іноземні інвестиції чи залучати приватний капітал? 

Відповіді на ці та інші питання журналісти зможуть отримати від запрошених спікерів – представників Міністерства розвитку громад та територій України, експертів USAID Проекту енергетичної безпеки та інших експертів енергетичного ринку. 

До участі запрошуються журналісти загальноукраїнських та місцевих газет, онлайнвидань, телерадіокомпаній, фрілансери, блогери, студенти журналістського та економічного профілю. 

Участь у вебінарі безкоштовна. Для реєстрації на вебінар заповніть, будь ласка, анкету за посиланням. Детальна інформація з лінком і часом проведення вебінару буде відправлена зареєстрованим учасникам. Контакти для запитань: (044) 234-52-09 (телефон), Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. (е-mail).

Вебінар проводиться в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», яку Національна спілка журналістів України виконує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки.

http://jerait.com