Запрошуємо журналістів до участі у фотоконкурсі в режимі онлайн!

http://jerait.com

Тема творчого фотоконкурсу в режимі онлайн, який оголошує Запорізька обласна організація НСЖУ – «Осіннє золото у зиму переходить».

Строки проведення фотоконкурсу – з 16 листопада 2020 по 16 січня 2021 року включно.

Взяти участь у фотоконкурсі можуть журналісти та фотокореспонденти друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ, а також блогери, фрілансери, працівники прес-служб і т.д.

Конкурс буде проводитись у двох номінаціях:

«Кращий професійний фотокореспондент (фотохудожник)». 

«Кращий самодіяльний аматорський фотокореспондент (фотохудожник)».

Нагородами в кожній номінації відзначаються учасники, які посіли перше, друге і третє місця.

Запрошуємо майстрів та аматорів фотокамери взяти участь у цьому творчому змаганні! 

Детальніше про умови участі в конкурсі дивіться нижче.

 

Положення про творчий фотоконкурс ЗОО НСЖУ в режимі онлайн «Осіннє золото у зиму переходить» 

 

1. Загальні положення

1.1 Проводиться він задля стимулювання творчості талановитих журналістів та фотокореспондентів друкованих, електронних та Інтернет-ЗМІ, а також блогерів, фрілансерів та працівників прес-служб.

Тема творчого фотоконкурсу в режимі онлайн, який оголошує Запорізька обласна організація НСЖУ – «Осіннє золото у зиму переходить».  

1.2 Строки проведення фотоконкурсу – з 16 листопад 2020 по 16 січня 2021 року включно.

1.3 Творчий конкурс проводиться у двох номінаціях:

1.3.1 “Кращий професійний фотокореспондент (фотохудожник). Нагородами відзначаються учасники, які посіли перше, друге і третє місця.

1.3.2 “Кращий самодіяльний аматорський фотокореспондент (фотохудожник). Нагородами відзначаються учасники, які посіли перше, друге і третє місця.

1.3.3 Передбачено також спеціальний приз глядацьких симпатій. 

2. Строки та порядок висування претендентів

2.1 Кольорові фотороботи на конкурс надсилаються учасниками в електронному вигляді на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 16 січня 2021 року. Телефони для довідок - 067-947-42-65 та 050-936-03-04.

2.2 На здобуття премій претенденти подають:

2.2.1 не більше 5-ти фотографій, які відповідають заявленій темі конкурсу. Кожна з них має бути із авторським заголовком.

2.2.2 До фото обов’язково додається довідка в електронному вигляді про учасника конкурсу. Повідомляються такі дані про авторів:

- прізвище, ім’я та по батькові;

- дата, місяць і рік народження;

- посада і місце роботи;

- контактні телефони та адреса.

3. Порядок визначення переможців Конкурсу

3.1 Роботи, надіслани на конкурс по мірі надходження розміщуються разом з текстовками та даними про авторів на сайті ЗОО НСЖУ в блозі «Культура» (https://nsju.zp.ua/blog)

3.2 Переможці Конкурсу визначаються конкурсною комісією з визначення переможців після розгляду всіх фоторобіт, поданих на здобуття премій. На підставі рішення конкурсної комісії готується рішення секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ про призначення та вручення нагород.

3.3 Спеціальний приз глядацьких симпатій присуджується за результатами голосування читачів.

3.4 Основними критеріями для оцінки поданих фоторобітв є високий професійний і художній рівень, оригінальність і новизна, творчий підхід.

3.3 Підсумкове засідання конкурсної комісії з розгляду фоторобіт проводиться не пізніше 20 січня 2021 року. Результати публікуються на сайті ЗОО НСЖУ. 

3.4 Після проведення церемонії нагородження в прес-центрі НСЖУ буде підготовлено і відкрито виставку фоторобіт всіх учасників конкурсу.

Голова ЗОО НСЖУ                                                                        Кузьменко Н. І.

http://jerait.com