Стартував конкурс «Героям слава!»

http://jerait.com

Газета «Голос України» у партнерстві з Національною спілкою журналістів України та за підтримки Головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака оголошує конкурс серед журналістів, військових, дописувачів, читачів. Конкурс творчих робіт присвячений висвітленню тематики бойових дій у районі ООС, армійського життя Збройних Сил взагалі, показ обличчя, розкриття характерів українських героїв-військовослужбовців, які щодня боронять нашу землю.

Конкурс стартував 15 липня та завершиться 1 грудня 2020 року, напередодні Дня Збройних Сил України. 

Матеріали надсилаються на електронні адреси редакції: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. та Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з поміткою «На конкурс «Героям слава!».

Для переможців конкурсу встановлено грошові винагороди (премії) у такому розмірі: — перше місце — премія розміром 10000,00 грн; — друге місце — премія розміром 5000,00 грн; — третє місце — премія розміром 3000,00 грн. 

Положення про творчий конкурс «Героям слава!» і всі літературні матеріали, що надсилатимуться до редакції, ви знайдете на сайті газети у рубриці «Конкурси». Положення про Конкурс творчих робіт «Героям слава!».

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати на адресу редакції газети «Голос України»: власне матеріал (у довільному жанрі) та заяву Учасника українською мовою із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, його посади (якщо є), електронну пошту та номер телефону. Матеріали можуть бути як уже опубліковані, так і для публікації.

http://jerait.com