Запорізький Центр авторської пісні запрошує на пісенну зустріч «Співаємо Берковського!»

http://jerait.com

Віктор Семенович Берковський (13.07.1932 – 22.07.2005) – один з фундаторів та класиків композиторського напрямку в авторській пісні. Народився у Запоріжжі, навчався у зош № 50.  Після закінчення Інституту сталі і сплавів  у Москві, 9 років працював на заводі «Дніпроспецсталь». Знаний металуг, професор МІСІС.

Пісні почав писати у 1957 році. Його твори увішли у численні збірки, антології, платівки та диски. Творчо співпрацював з Юрієм Візбором та Сергієм Нікітіним. Був художнім керівником пісенного проекту «Песни нашего века».

В честь видатного земляка на будинку, де він мешкав у Запоріжжі, у 2008 році була встановлена меморіальна дошка. Нещодавно, її автор, скульптор Борис Чак, доповнив її  унікальною цікавинкою – підставкою для квітів у вигляді гітари. 

Напередодні дня народження митця, запорізькі барди запрошують запоріжців на пісенну зустріч до меморіальної дошки.  Улюблені пісні пролунають у виконанні артистів Театру поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої, тріо «Неслыханная Прибыль» та інших. Концерт відбудеться 8 липня о 18.30 за адресою проспект Металургів, 3.

Захід відбудеться за організаційної підтримки КЗ «ПК «Титан».

Запрошуємо журналістів до висвітлення заходу.

http://jerait.com