Оголошено конкурс на здобуття премії В’ячеслава Чорновола

http://jerait.com

Держкомтелерадіо оголосив прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія у розмірі 20 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

На здобуття премії до 10 серпня 2020 року подаються:

клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;

примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою “на здобуття Премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики”). 

Клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З Положенням про премію можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держкомтелерадіо у розділі “Конкурси, премії”. Телефони для довідок: (044) 279–35-56, (044) 278-86-96.

http://jerait.com