Театр поетичної пісні запрошує на творчу зустріч

http://jerait.com

29 грудня о 17.00 у конференц-залі ПК «Титан» відбудеться  творча зустріч - «21 рік разом із глядачем» - з актором театру Олегом Ільїнським.

Це, мабуть, самий таємничий актор в Театрі поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої. Судіть самі. За 21 рік своєї діяльності в театрі не дав жодного інтерв'ю, його участь у конкурсах авторської пісні можна перерахувати по пальцях... При цьому, Олег - безумовний прем'єр, володар глибокого баритона та потужної харизми, незмінно зриває овації, беручи участь у всіх проектах Театру поетичної пісні. Його родзинка - виконання бардівської класики, де особливе місце займає творчість Юрія Візбора. Творчий вечір Олега - це подорож у світ знайомих і маловідомих пісень знаменитих бардів. До програми увійшли пісні «Ты у меня одна», «Я когда-то состарюсь..», «За туманом ...», «Кавалергарды, век не долог» та інші. А ще прозвучать пісні, що написані в Запоріжжі нашими земляками О. Біланом та В. Гефтером.

Це прекрасна можливість для шанувальників авторської пісні отримати високий емоційний заряд у переддень Новорічних свят. У програмі також візьмуть участь «корифеї» театру - співачка Олена Даниленко, контрабасист Радомір Осіпчук та музичний керівник театру, відомий кіноактор Жан Сєлезенєв ...

Квитки у касах міста та на сайті.

Кількість місць обмежена.

http://jerait.com