Запрошуємо редакторів на тренінгову програму

http://jerait.com

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) та Центром прав людини ZMINA запрошує до участі головних редакторів, заступників головних редакторів та відповідальних секретарів ЗМІ Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Дніпропетровської областей до участі у тренінговій програмі «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини».

У Запоріжжі протягом двох днів, 28 та 29 листопада, учасники навчатимуться, як протидіяти мові ворожнечі в умовах конфлікту, дотримуватися прав людини у медіадіяльності та як ЗМІ можуть бути центрами медіації у своїй громаді. У рамках тренінгу будуть представлені результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва у співпраці із Центром прав людини ZMINA «Свобода слова та виклики для роботи журналістів в умовах збройного конфлікту в Україні». Під час практичної частини тренінгу учасники навчатимуться використовувати сучасні цифрові технології для підвищення ефективності своїх медіамайданчиків.

Після проходження навчання учасникам, які активно впроваджуватимуть набуті навички, також буде запропоновано здійснити навчальний візит по Україні для вивчення кращих редакційних практик.

Термін подачі заявки: до 12 листопада

Охочих взяти участь у навчанні просимо заповнити анкету на сайті НСЖУ.

Участь у тренінговій програмі безкоштовна. Учасники, яких відібрали для навчання, отримають листа з підтвердженням від організаторів.

Тренінгова програма «Ефективна медіадіяльність на цінностях прав людини» започаткована у рамках реалізації проекту «Права людини для України», що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

http://jerait.com