Як і що висвітлюють запорізькі ЗМІ?

http://jerait.com

6 вересня 2019 року об 11.00, в пресс-центрі ЗОО НСЖУ «Журналіст» (пр. Соборний, 152, Будинок преси, 2 поверх) відбудеться медіадискусія на тему: «Ситуація з медіа Запорізької області та як покращити інформування населення».

Під час дискусії буде обговорено наступні питання:

1. Результи моніторингу газет обасті («Південна зоря», «Пологівські вісті», «Червоний промінь», «Новини дня»), які пройшли процедуру роздержавлення та мають власні  сайти,  підготовленого експертами Інституту демократії ім. Пилипа Орлика

2. Головні проблеми в медіа Запоріжжя на прикладі газети "Запорізька правда" та ТБ "Бердянськ" та інших.

3. Як виживають реформовані медіа? Приклади успішного реформування комунальної преси (газета «Таврія», м. Токмак). 

4. Як покращити інформування громадян Запорізькими ЗМІ? Рекомендації. 

Доповідач - медіаекспертка Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, професор, доктор наук із соціальних комунікацій, декан факультету журналістики Одеського державного університету ім. Мечникова Олена Іванова.

До участі у медіа-дискусії запрошуються редактори видань, медіаексперти, журналістів, представники прес-служб та спеціалісти з комунікації, представники органів місцевої влади та громадських активістів. 

Захід проводить Інститут демократії імені Пилипа Орлика (ІДПО) в рамках проекту «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

http://jerait.com