Активісти НСЖУ отримують промокод на масштабний захід команди 1+1 Digital

http://jerait.com

Другий рік поспіль 1+1 Digital, що входить до складу групи 1+1 media, проводить 1+1 Digital Weekend у Києві і містах України та розповідають про контент, медіа та технології, що їх змінюють. Цього року команда поділиться власним досвідом роботи з різними типами контенту в інтернеті, співпрацею з глобальними платформами та принципами роботи цифрових медіа.

До того ж, у цьому році організатори розширили кордони та запросили Special Guests зі світових компаній, тож захід точно стане у нагоді журналістам, спеціалістам, які працюють з контентом і соцмедіа, просувають проекти і відповідають за комунікації бренду.

Чому 17-18 серпня варто бути на 1+1 Digital Weekend у Києві:

- Вісім потужних виступів від команди 1+1 Digital

- Дві панельні дискусії за участі крутих українських компаній (Kyivstar, COMFY, Воля, MOZGI GROUP, Нова Пошта та Bird In Flight)

- Чотири топових Spesial Guests (Konstantin Kostadinov, Sales Director, CEE at Viber, Mark Challinor, CEO Media Futures Ltd, Jane Yatsuta, співвласниця, директорка та виконавча продюсерка компанії Radioaktive Film та четвертого поки тримають в секреті )

- Нетворкінг, фан та інтерактивні зони для відпочинку

Детальніше про напрямки:

- Track. Content & Platforms: Про створення, дистрибуцію та монетизацію контенту.

- Track. Media & Technologies: Як технології сьогодні трансформують споживання контенту завтра.

- Track. Advertising & Creative: Економіку вражень та емоцій. Як брендам вести комунікацію крізь інформаційний шум.

- Track. Storytelling: Створення історій, які змінюють людей, компанії та бізнеси.

Квитки на 1+1 Digital Weekend тут.

Для зручності, сплатити можна як від компанії по рахунку, так і особисто.

Від НСЖУ діє промокод media_dgtl, який дає знижку 30%. Детальніше про програму, спікерів та актуальні новини – на сайті або сторінці івенту Facebook. Відгуки про формат заходу можна знайти за хештегом #1plus1digitalweekend у Facebook та Instagram.

http://jerait.com