Прийом робіт на конкурс продовжується!

http://jerait.com

Працівники регіональних медіа мають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО, що знаходиться в м. Брюссель (Бельгія). Все що для цього потрібно – підготувати якісний матеріал про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції та подати її на розгляд журі конкурсу, що проводить Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу віце-прем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе.

Номінації конкурсних робіт:

• краща публікація у регіональних друкованих засобах масової інформації;

• краща публікація у електронних засобах масової інформації;

• кращий аудіо твір тривалістю 3 і більше хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників;

• кращий аудіовізуальний твір тривалістю 3 і більше хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників;

• кращий сюжет у інформаційному або новинному блоці (аудіо-аудіовізуальний твір) тривалістю від 0,5 хвилини до 3 хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників.
 
Учасники конкурсу:

На здобуття перемоги можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів, редакцій, спілок, регіональних ЗМІ.
 
Тематика матеріалів:

Матеріали про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції, що відповідають меті проведення конкурсу.
 
Вимоги до конкурсних матеріалів:

До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях не раніше 01.01.2019 та не пізніше 15.07.2019 і повинні бути авторськими, тобто виготовленими з власної ініціативи автора, колективу, не на замовлення.
 
Перебіг конкурсу:

З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, буде визначено переможців та дипломантів номінацій, які будуть запрошені на церемонію нагородження.
 
Нагородження:

Винагорода за перші місця в кожній із п’яти номінацій - спільний ознайомчий дводенний візит до м. Брюссель (Бельгія) з відвіданням Штаб-квартири НАТО.
 
Контакт:

Із додатковими запитаннями прохання звертатись на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
Детальні умови участі, порядок подання робіт, додаткова інформація, а також офіційне положення про конкурс розміщено на сайті.

Сторінка Конкурсу у соціальній мережі. Cтежте для отримання оновлень.

http://jerait.com