Державний комітет телебачення і радіомовлення почав прийом робіт на конкурс

http://jerait.com

Державний комітет телебачення і радіомовлення України за підтримки Офісу віце-прем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе оголошує конкурс журналістських робіт для участі у всеукраїнському конкурсі про НАТО та про державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції для працівників регіональних медіа.

Номінації конкурсних робіт:

• краща публікація у регіональних друкованих засобах масової інформації;

• краща публікація у електронних засобах масової інформації;

• кращий аудіо твір тривалістю 3 і більше хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників;

• кращий аудіовізуальний твір тривалістю 3 і більше хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників;

• кращий сюжет у інформаційному та/або новинному блоці (аудіо-аудіовізуальний твір) тривалістю від 0,5 хвилини до 3 хвилин, що виходив в ефірі регіональних мовників.

Учасники конкурсу:

На здобуття перемоги можуть бути висунуті роботи окремих осіб і творчих колективів, редакцій, спілок, регіональних ЗМІ

Тематика матеріалів:

Матеріали про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції, що відповідають меті проведення конкурсу.

Вимоги до конкурсних матеріалів:

До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях не раніше 01.01.2019 та не пізніше 15.07.2019 і повинні бути авторськими, тобто виготовленими з власної ініціативи автора, колективу, не на замовлення.
 
Перебіг конкурсу:
 
З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, буде визначено переможців та дипломантів номінацій, які будуть запрошені на церемонію нагородження.

Нагородження:

Винагорода за перші місця в кожній із п’яти номінацій - спільний ознайомчий дводенний візит до м. Брюссель (Бельгія) з відвіданням Штаб-квартири НАТО.

Контакт:

Із додатковими запитаннями прохання звертатись на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Детальні умови участі, порядок подання робіт, додаткова інформація, а також офіційне положення про конкурс розміщено на сайті

Сторінка Конкурсу у соціальній мережі  - стежте для отримання оновлень.

http://jerait.com