Запрошуємо у прес-тур в Стамбул

http://jerait.com

Гільдія власкорів Одеси і прес-центр Асоціації судновласників України за підтримки НСЖУ і українського ROTARY з 29 травня по 2 червня запрошує взяти участь у прес-турі історичними і релігійними місцями Стамбула. Екскурсія за маршрутом «Костянтинопіль історичний» починається в церкві Св. Георгія. Далі церква Покрова Божої матері, Храм Живоносного джерела, храм-музей Айя Софія… (Подробиці в програмі туру).

Програма прес-туру на паромі «Каунас» с 29 травня по 2 червня 2019 г.

1-й день. 29 травня, среда. 17. 00. Зустріч в Одесі. Посадка на замовлений автобус і виїзд на паромний комплекс Чорноморського порту. Проходження прикордонних формальностей. Початок прес-туру. Розміщення по каютах. Вечеря. Представлення делегації.

2-й день. 30 травня, четвер. У морі. Сніданок. Екскурсія на мостик. Інформація про екскурсію історичними і релігійними місцями Стамбула. Обід. Вільний час. Вечеря. Творчий вечір для журналістів. Прохід Босфора. Пізній прихід до Стамбула (порт Хайдарпаша).

3-й день. 31 травня, п’ятниця. Сніданок. 8.00 - виїзд на екскурсію: храм Св. Георгія, церква Покрова Божої матері, Храм Живоносного джерела, храм-музей Айя Софія. Вільний час. Сувеніри. Повернення до порту Хайдарпаша. Вечеря. Пізнього вечора – відхід судна до Чорноморська.

4-й день. 01 червня, субота. В морі. Сніданок. Підбиття підсумків туру. Прес-конференція. Обід. Вільний час. Вечеря. Розмова експертів із журналістами.

5-й день. 02 червня, неділя. Ранній прихід до Чорноморська. Сніданок. Трансфер до Одеси.

Вартість прес-туру для журналістів у Стамбулі (порт Хайдарпаша) – за рахунок приймаючої сторони. Організаційні, портові і транспортні витрати для журналістів під час рейсу Чорноморськ – Стамбул – Чорноморськ становитимуть 140 у.о. Будь-які форми оплати. (Для учасників з інших міст можлива оплата в день відправлення).

Контакти: Олександр ФЕДОРОВ, директор Гільдії власкорів Одеси з міжнародного співробітництва, прес-секретар Асоціації судновласників України. (067-999-30-23, 050-610-6-777)

ДОВІДКА

На лінії Чорноморськ – Стамбул (порт Хайдарпаша) працює новий вантажопасажирський паром KAUNAS. Це судно має три пасажирські палуби, 2 ресторани, 3 бари, дитячу кімнату, сауну, конференц-зал на 60 місць та ін. Пасажиромісткість – 280 осіб. Всі каюти 2-місні, зі зручностями, є люкс і напівлюкси.

ТАБЛИЦЯ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПРОЇЗНИХ ДОКУМЕНТІВ

№ п/п

Прізвище, ім’я, як у закордонному паспорті

Громадянство

Дата народження

Номер закордонного паспорта

1

 

UKR

 

 

 
Заповнену таблицю із зазначенням також назви ЗМІ, мобільного телефону і email просимо відправляти за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com