Запрошуємо на тренінг!

http://jerait.com

Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує журналістів, громадських активістів, спеціалістів з комунікацій органів місцевої влади Запорізької області взяти участь в одноденному тренінгу «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

Навчання відбудеться 18 травня (субота) з 10.00 до 16.30 (з перервою на кава-брейк) у приміщенні ГО «Переселенці та громади разом» за адресою: м. Бердянськ, вул. Привокзальна (Енгельса), 42 (Центр сімейного та дитячого розвитку).  Початок реєстрації – о 9.30.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму до 12.00 вівторка, 14 травня п.р., і дочекатися підтвердження від організаторів. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки.

Під час тренінгу ми обговоримо:

■ роль локальних медіа у розвитку громад;
■ що таке журналістський контент та яким він повинен бути (чому порушуються журналістські стандарти, на що «хворіють» сучасні медіа);
■ інформацію у ЗМІ: чому довіряти та як перевіряти (інструменти верифікації інформації);
■ інформування та пропаганду: шукаємо відмінності;
■ «асортимент» сучасних маніпуляцій: як найчастіше дурять та використовують споживача інформації;
■ як навчитися критично сприймати інформацію і навчити цього інших.

Участь у заході безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами, кава-брейком та обідом. Відшкодовуються витрати на проїзд.

Тренінг проводить медіатренерка, журналістка, експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Тетяна Строй.

Захід відбувається в рамках проекту Інституту демократії імені Пилипа Орлика «Моніторинг роздержавлених регіональних медіа» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

За додатковою інформацією звертайтеся до Тетяни Строй: 066 224 36 55, 067 665 42 49, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Регіональний координатор – ГО «Переселенці та громади разом», контактна особа – Наталя Ярошенко, 099 482 60 24

http://jerait.com