Конкурс на кращий матеріал про євроінтеграцію

http://jerait.com

Проект Association4U разом із Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України оголошують третю хвилю конкурсу журналістських публікацій у регіональних засобах масової інформації.

Мета конкурсу - підвищити обізнаність громадськості про Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом; пояснити можливості, які дає угода, та виклики, які постають у процесі її імплементації перед українськими державними інституціями, громадянами, неурядовими організаціями та підприємствами.

Конкурс проводиться в таких номінаціях: аналітичний матеріал, репортаж, інтерв’ю, історія успіху, студентський матеріал.

Подані на конкурс журналістські роботи можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, але пріоритетними є такі теми: експорт українських товарів до ЄС; безпечність та якість харчових продуктів; енергетичний ринок, енергоефективність та відновлювана енергетика; розвиток цифрової економіки (цифрова інфраструктура, електронна комерція, розвиток цифрових компетенцій, кібербезпека); реформування митниці; права і свободи людини.

До участі в конкурсі запрошують: журналістів регіональних ЗМІ усіх форм і типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансерів, які співпрацюють із цими ЗМІ; студентів факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної та заочної форм навчання) віком до 25 років.

Вимоги до конкурсних матеріалів: до розгляду приймаються журналістські матеріали, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 1 лютого до 30 квітня 2019 року; один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації; у спеціальній номінації «Студентський матеріал» приймаються також неопубліковані раніше матеріали.

З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, журі у складі відомих медійників та експертів визначить переможців і дипломантів номінацій. Вони отримають електронні листи із запрошенням на церемонію нагородження за участю Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, яка відбудеться в Києві у травні 2019 року.

У разі незадовільної якості матеріалів кворум членів журі конкурсу може ухвалити рішення про відсутність переможців у окремих номінаціях. При цьому буде оголошено додаткових переможців у інших номінаціях.

Переможці третьої хвилі конкурсу отримають оплачувану участь у Львівському Медіа-Форумі 2019 (Lviv Media Forum 2019), а саме - компенсацію вартості участі у форумі, квитків у обидва боки, вартості проживання та добових.

Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті ЗМІ, скан-копія матеріалу або відео-/аудіофайл) має бути надісланий до 30 квітня 2019 року на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. із позначкою «Журналістський конкурс».

У листі має бути вказано авторство матеріалу, дата його виходу, назва та контакти ЗМІ, мобільний телефон автора матеріалу, конкурсна номінація, а також короткий опис матеріалу (не більше 400 символів). Студентам потрібно разом із матеріалом надіслати скан-копію студентського квитка.

Довідково: з додатковими запитаннями з поміткою «Журналістський конкурс: питання» прохання звертатися на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Офіційним вважається повний текст умов конкурсу, опублікований на українській версії веб-сторінки проекту Association4U за адресою.

http://jerait.com