Скликається Всеукраїнська нарада редакторів газет, запрошено керівництво держави

http://jerait.com

Національна спілка журналістів України 12 лютого 2019 року проведе в Києві Всеукраїнську нараду редакторів газет з питань захисту друкованих ЗМІ. Потреба скликати нараду зумовлена численними зверненнями до НСЖУ керівників редакцій друкованої преси з вимогами обговорити злободенні питання за участю керівництва держави, уряду, Мінінфраструктури України, Укрпошти та народних депутатів.

У заявах, листах, усних зверненнях до творчої спілки йдеться, зокрема, про те, що темпи зростання поштових тарифів значно випереджають темпи зростання макроекономічних показників. Від редакторського корпусу надходять пропозиції «оголосити всеукраїнський бойкот владі на президентських і парламентських виборах», якщо остання не прислухається до голосу преси, яка буквально гине через убивчу політику ПАТ «Укрпошта» й інші чинники економічних реалій України (подорожчання паперу, пального тощо). 

Зважаючи на критичний стан, що склався в медійній сфері, безпосередньо повязаній з інформаційною безпекою держави, НСЖУ офіційно запросила взяти участь у всеукраїнській нараді Президента, Прем‟єр-міністра, Міністра інфраструктури України, генерального директора Укрпошти, народних депутатів України. Очікується присутність на цьому заході до 200 представників друкованої преси, активу НСЖУ та провідних медіаюристів. 

Для участі у Всеукраїнській нараді редакторів газет необхідно заповнити електронну форму. Про місце проведення та програму заходу буде повідомлено згодом, проїзд – коштом учасників.

http://jerait.com