Оголошено конкурс журналістських матеріалів із теми міграції

http://jerait.com

Міжнародний центр розвитку міграційної політики (ICMPD) організовує Міжнародну конференцію «Міграція у засобах масової інформації - сприйняття, можливості та виклики», що відбудеться наприкінці березня 2019 року у Тбілісі, Грузія.

До участі запрошуються як досвідчені, так і молоді журналісти/блогери та інших працівників засобів масової інформації. Статті, публікації в блогах, відео, аудіо та інші журналістські роботи мають стосуватись наступних тем:

Діаспора та громади емігрантів 

Правова та трудова міграція

Імміграція та еміграція

Права людини мігрантів

Протидія торгівлі людьми 

Інтеграція та реінтеграція та інших питань, пов'язані з міграцією 

Проїзд та проживання в Грузії для авторів відібраних робіт будуть покриті за рахунок проекту. Для відбору надсилаються матеріали англійською, російською або національною мовою однієї з країн Східного партнерства, які були опубліковані до 31 грудня 2018 р. Ваша заявка має включати наступні елементи:

Копію матеріалу (у найпоширенішому форматі файлів (MS Word - для текстових статей/блогів тощо; AVI, WMV - для відео; PCM, WAV або MP3 - для аудіо кліпів); 

Посилання на офіційно опублікований матеріал або інші докази офіційної публікації до 31 грудня 2018 року;

Контактну інформацію автора (авторів);

Коротку біографію автора (до 100 слів).

Коротку мотиваційну записку з поясненням бажання взяти участь у конференції та представити матеріал на конференції (презентація на конференції може бути зроблена тільки англійською, грузинською або російською мовами) 

Заявки надсилайте на адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 31 січня 2019 року.

http://jerait.com