Запрошуємо на козацький фестиваль

http://jerait.com

15-16 грудня 2018 року у Запоріжжі пройде Відкритий всеукраїнський фестиваль з видів спорту, започаткованих на національно-культурних традиціях, присвяченого Дню Збройних сил України та відродженню сучасного Запорозького козацтва.

Організатори фестивалю: Міністерство молоді і спорту України, Всеукраїнська федерація «Спас», Департамент спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради, Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас», Запорозьке Війська Низове «Запорозька Січ». 

Головною метою проведення фестивалю є: розвиток національних видів спорту, пропаганда здорового способу життя; відродження та впровадження в суспільне життя (особливо молодого покоління) історичних та духовних традицій українського народу; визначення кращих спортсменів міста Запоріжжя з національних видів боротьби: Котигорошко, Навхрест, Чидаоба. Також в рамках фестивалю буде презентован «Славень Спасу» на слова журналіста та письменника Пилипа Юрика (музика Юрія Івченко) у виконані народного хору «Запорозькі козаки».

Місце проведення – ЗНВК № 108. Адреса: вул. Дорошенко, 1.

Урочисте відкриття фестивалю – 15.12.2018 року о 12.00.

Запрошуємо журналістів взяти участь у висвітленні події.

http://jerait.com