Запорізькі журналісти запрошують особливих дітей на свято до святого Миколая

http://jerait.com

За ініціативою Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України до дня святого Миколая у Запорізькому музичному училищі ім. П. Майбороди відбудеться регіональний етап загальнонаціонального фестивалю творчості «Талановиті діти України» для особливих дітей із родин працівників ЗМІ, воїнів-захисників України ветеранів АТО, переселенців із Криму та Донбасу, дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки, дітей з особливими потребами.

Громадська організація «Талановиті діти України», віце-президент Людмила Пісковська, та КП «Газета «Запорізька правда», головний редактор Наталя Зворигіна за підтримки небайдужих організувавши благодійний захід і підготувавши для учасників заходу чимало сюрпризів від св. Миколая, запрошують юних артистів взяти участь у творчих змаганнях у суботу, 15 грудня за адресою пр. Маяковського. Початок фестивалю о 10.00.

Учасниками фестивалю можуть бути діти віком від 5 до 17 років; конкурсні змагання відбуватимуться у наступних номінаціях: вокал, хореографія, інструментальна музика, художня гімнастика та циркове мистецтво, розмовний жанр, акторська майстерність, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво.

Запрошуємо дітей працівників запорізьких ЗМІ взяти участь у фестивалі.

заявки подавайте до 12 грудня Людмилі Пісковській 

за телефоном: 050-974-79-10, а також на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Також запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні цього заходу.

http://jerait.com