Журналісти вшанують Героїв революції Гідності

http://jerait.com

У середу, 14 листопада, напередодні Дня вшанування Героїв Революції Гідності (відзначають 21 листопада) у прес-центрі ЗОО НСЖУ (2-ий поверх Будинку Преси, пр. Соборний, 152) за ініціативи командира Шевченківської десятки Запорізької обласної Самооборони у 2014/15 роках Вадима Литвина та за підтримки Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України відбудеться урочистий захід подяки і поваги Героям, подвиг яких став живим прикладом патріотизму для підростаючого покоління нової України.

- Минуло вже більше п'яти років з початку трагічних подій в Україні, які переросли в Революцію Гідності, а згодом і в героїчну оборону нашої країни від російського агресора. Ми вважаємо, що у жодному разі не можна забувати про героїзм і зусилля українського народу в бажанні скинути антинародну владу Януковича, побудови правової держави та її захисту, коли люди з різних верств суспільства піднялися й об'єдналися для боротьби з ворогом, проявивши Гідність, волю, а головне - прагнення бачити Україну незалежною!- наполягає Вадим Литвин, який брав безпосередню участь у обороні будинку влади у Запоріжжі у найтяжчі дні незрозумілості ситуації і загрози захоплення нашого обласного центру сепаратистські налаштованими силами у 2013-ому. - Це люди, які не зламалися в боях проти тодішнього злочинного режиму та першими виступили на захист Батьківщини від ворога в зоні АТО, які поширюють українську ідею, мову та культуру, збирають і надають допомогу бійцям Української Армії. Такі люди, такі Герої заслуговують на широке народне визнання! 

Передбачається, що у заході візьмуть участь героїчні майданівці, воїни-захисники України – ветерани АТО і учасники ООС, волонтери.

Початок заходу о 18.00.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні даного заходу.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com