Свято фортепіанної музики

http://jerait.com

Запрошуємо 25 листопада о 18.00 до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на концерт фортепіанної музики. Свою майстерність і кращі музичні твори світових митців даруватиме Олександр Леонов.

Молодий музикант – переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів, володар спеціального призу за краще виконання романтичного твору на конкурсі DSCH (м. Дніпро), третьої премії, бронзової медалі та спеціального призу ім. Івана Карабиця, спеціального призу від професора Паризької консерваторії Марьяна Рибіцького на Міжнародному конкурсі пам’яті Володимира Горовиця, переможець стипендіальної програми YAMAHA у Дубаї, ОАЕ (Yamaha Music Gulf FZE). Навчався у всесвітньовідомій музичній академії «Art of the piano by Awadagin Pratt» (США).

Олександр веде активну гастрольну діяльність містами України та за кордоном. Співпрацює із Національним заслуженим академічним симфонічним оркестром України, оркестром Національної філармонії України, студентським симфонічним оркестром КІМ. Виступав у престижних концертних залах країни та Європи.

У програмі концерту прозвучать всесвітньовідомі композиції Людвіга ван Бетховена, Клода Дебюсі, Хоакіна Турини, Петра Чайковського та ін.

Музикант родом із Запоріжжя, зараз навчається на фортепіанному відділі Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра. 

Запрошуємо колег до висвітлення події.

http://jerait.com