Членів НСЖУ запрошують до участі у Новомедіа Форумі 2018

http://jerait.com

2-3 листопада у Києві пройде Новомедіа Форум – головна подія осені для журналістів і всіх медійників загалом. Понад 30 провідних українських та іноземних журналістів і медіа- менеджерів стануть спікерами Форуму. Серед них – і голова НСЖУ Сергій Томіленко та секретар НСЖУ Віталій Голубєв. Для членів Спілки та учасників її заходів передбачені спеціальні умови участі в цій масштабній події для всієї журналістської спільноти України.

На форум збереться близько 400 учасників - як журналістів і редакторів, так і студентів медіафакультетів. Тема і назва цьогорічного форуму - "True журналістика". Новомедіа Форум - унікальний інтенсив з максимальною кількістю практичних знань за два дні. Формат цього освітнього заходу дозволяє також отримати нові знайомства і професійні контакти, співпрацю, працевлаштування, можливості особистого розвитку.

Два дні з ранку до вечора в двох паралельних залах - майстер-класи та тематичні півторагодинні панелі з двома спікерами та модератором. Тематика - найрізноманітніша: політична журналістика, соціальні медіа, інформаційні війни, тематичні спецпроекти, відеоплатформи і багато іншого. А наприкінці другого дня пройде церемонія Novomedia Awards. Це нагородження журналістів і редакцій, які висвітлюють вічні цінності в своїх матеріалах.

Повний список спікерів форуму доступний за посиланням. А з детальною програмою Новомедіа Форуму можна ознайомитися тут.  

Звертаємо увагу, що для членів НСЖУ і учасників заходів НСЖУ передбачена спеціальна вартість участі у форумі: - 30% за промокодом: novomediapartner Скористайтесь можливістю і реєструйтеся для участі в Новомедіа Форумі 2018 уже сьогодні. 

http://jerait.com