Запрошуємо на ювілейний фестиваль

http://jerait.com

19-21 жовтня 2018 року запрошуємо журналістів для висвітлення Х Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-майстерності авторської пісні «СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК».

Для учасників – режисура пісні, акторські, психологічні, мовні, вокальні та інші тренінги. Для педагогів і керівників колективів – обмін досвідом.

Для всіх – концерти за участю призерів фестивалю та викладачів. 

21 жовтня об 11.00 - заключний концерт на великій сцені Палацу. 

Фестиваль-майстерня «Сонячний зайчик» існує з 2008 року. Участь у ньому взяли вже сотні виконавців від 6 до 21 року з усіх куточків України. 

Цьогоріч у фестивалі-майстерні візьмуть участь діти і юнацтво з Дніпропетровської, Донецької (Слов'янськ і Бахмут), Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Хмельницької областей. Всього понад сто учасників. 

Новинка і родзинка ювілейного фестивалю – «Переломлення, або Сад лунаючих скульптур». Авторська практика відомого українського скульптора Бориса Чака поєднається зі здобутками творчої майстерні Олени Гаджилової, київської режисери. Вперше в історії «Сонячного зайчика» у життя втілюється одна з давніх ідей поєднати в спільній великій роботі таланти, уміння й навички, які здобуто за всі роки існування фесту. На поєднанні графіки, пластики скульптур і власне творчих можливостей учасників цього майстер-класу має народитися своєрідна дипломна вистава – перфоманс або й повторюваний у майбутньому спектакль. Ще одна новинка – це виїзні концерти в дитячому будинку «Надія» та Запорізькому центрі соціально-психологічної реабілітації дітей (18 жовтня, вечір). 

ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ: Театр поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої, Запорізький національний університет, факультет соціальної педагогіки і психології, Всеукраїнське об’єднання діячів авторської пісні.

ПІДТРИМКУ НАДАЛИ: Запорізьке обласне відділення фонду культури

ГО «Запорізьке театральне товариство», Компанія «Прогрес»

Запорізька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України, 

ПНЗ «Палац дитячої та юнацької творчості (пл.Запорізька, 1)

Вхід на концерти фестивалю вільний. Участь у тренінгах – для зареєстрованих учасників.

http://jerait.com