Стартував п’ятий Національний конкурс журналістських розслідувань

http://jerait.com

Проектна команда Є-data запустила п’ятий Національний конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень на основі відкритих даних «Є-розслідування».

До участі запрошуються журналісти та громадські активісти, які бажають розслідувати випадки нецільового використання бюджетних коштів та завдання шкоди громадським інтересам у секторі публічних/бюджетних фінансів. 

Конкурсні роботи мають базуватися на відкритих базах даних з використанням електронних сервісів для пошуку інформації https://www.e-data.gov.ua чи https://www.007.org.ua із посиланням на них. Схвалюється використання й інших е-сервісів та пошукових систем відкритих даних. Однією з умов є публікація конкурсних робіт у ЗМІ чи нових медіа.

Матеріали подаються на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . До конкурсу допускаються роботи, які раніше не брали участі в конкурсі «Є-розслідування».

Матеріали можна подати до 9 грудня 2018 року. 

Призовий фонд – 120 тисяч гривень (з врахуванням оподаткування) та технічна підтримка на 30 тисяч гривень.

У номінації «Журналістське розслідування» роботи оцінюватиме фахове журі. Переможців в номінації «Читацькі симпатії» - визначать відкритим голосуванням.

Усі конкурсні роботи приймаються на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Більше деталей за посиланням

http://jerait.com