Експедиція добрих справ

http://jerait.com

З 2 по 20 серпня 2017 року, вперше в Україні пройде перша Єврейська експедиція міцво-мобіля (пересувної синагоги), яка організована Федерацією єврейських громад України. «Міцва» - добре діло, похвальний вчинок, або просто – заповідь.

Експедиція стартує 2 серпня в Херсоні і, проїхавши по Херсонській, Запорізькій, Миколаївській та Одеській областях, завершиться в Одесі 20 серпня. В нашому регіоні експедиція пройде - в Мелітополі - 4 серпня, Бердянську та Токмаку – 6 серпня, Запоріжжя – 7 серпня.

Експедиція пройде під гаслом «Навіть від однієї доброї справи може засяяти весь світ!". У міцво-мобілі будуть знаходитися всі необхідні атрибути іудаїзму, і всі бажаючі зможуть приєднатися до вивчення Тори та отримати відповіді на питання - це допомога людям в знайомстві з єврейською культурою і релігією.

Міцва-мобілі вперше з'явилися в 1974 році в Нью-Йорку. На двох трейлерах, кожен день молоді рабини іздили в різні кінці Нью-Йорка для того, щоб розповідати людям про Тору і її заповіді. Після значного успіху було вирішено використовувати трейлери також як місця, куди люди можуть зайти, щоб покласти тфілін. І кількість міцво-мобілів з роками значно зросла не тільки в Нью-Йорку, а і в інших містах світу. 

Запрошуємо колег взяти участь у висвітленні заходу.

http://jerait.com