До уваги журналістів!

http://jerait.com

05 липня 2017 року, об 11.00, в 300 залі Запорізької обласної ради, відбудеться круглий стіл: «Формування ринку землі в Україні. Як земельна реформа позначиться на розвитку сільських територій?» Його проводять Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Українською Асоціацією Медіа Бізнесу.

Обмежувати чи повертати власникам паїв їх право вільно розпоряджатися землею? Продадуть українці свою землю за безцінь чи вільний ринок дасть поштовх розвитку фермерства та українських сіл? Збільшаться доходи 7 млн громадян – власників паїв чи економіка втратить від погіршення умов ведення бізнесу великими агрохолдингами? Якими є економічні моделі розвитку ситуації після скасування мораторію на продаж землі? 

Усі ці питання будуть обговорювати експерти у відкритому режимі, і журналісти зможуть взяти активну участь в обговоренні.

Організатори забезпечують харчування та компенсацію вартості проїзду до місця проведення заходу та у зворотному напрямку економічним класом. 

Зареєструватися для участі в роботі круглого столу тут. Організатори підтвердять участь у круглому столі кожному учаснику особисто. 

В разі виникнення запитань звертатись до Ольги Сергієнко, менеджера із сервісу УАМБ: 050 415 34 24; 067 326 96 30; Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com