До уваги редакторів комунальних ЗМІ!

http://jerait.com

16 грудня 2016 року Національна спілка журналістів України спільно з Держкомтелерадіо запрошують редакторів комунальних газет – учасників першого етапу реформування – на всеукраїнську нараду.

На заході обговорюватимуться практичні кроки реалізації реформи комунальних ЗМІ, пов’язані з прийняттям урядової постанови «Про затвердження переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі».

В рамках наради очікується участь керівництва Уряду, голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, керівництва Міністерства юстиції, Департаменту державної реєстрації.

Практичні питання обговорюватимуться за участі медіаюристів.

Бажаючим узяти участь у заході, обов’язково слід заповнити реєстраційну форму за посиланням. НСЖУ забезпечує учасників харчуванням, проїзд – за власний рахунок.

Нарада відбудеться у Будинку звукозапису Українського радіо за адресою: м.Київ, вул. Леоніда Первомайського, 5-a (станція метро - Кловська) Початок конференції – о 10.00. Реєстрація – з 9.00.

Довідки за телефоном: (044) 235-87-66 (Ярослава Косарева). Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com