Шановні колеги!

http://jerait.com

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошує Вас взяти участь у регіональному тренінгу «Особливості перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах в рамках децентралізації влади в Україні» для журналістів ЗМІ Запорізької області, який відбудеться 06 вересня 2016 року у м. Запоріжжя.

Метою тренінгу є обговорення та вивчення особливостей подання ЗМІ інформації, яка стосується перших місцевих виборів, що проводяться в об’єднаних територіальних громадах в рамках децентралізації влади в Україні.

Під час тренінгу буде розглянута низка питань, у тому числі такі як: 

- особливості децентралізації влади в Україні та державна інформаційна політика щодо реформування місцевого самоврядування;

- перші вибори в об’єднаних територіальних громадах та роль ЗМІ у виборчому процесі;

- повноваження рад та голів рад об’єднаних територіальних громад, старост, роль і вплив громади на прийняття рішень.

До участі у заході запрошуються журналісти, які працюють у засобах масової інформації, інформаційних агенціях та Інтернет – ЗМІ всіх рівнів (обласного, районного, міського/сільського), а також усіх форм власності: приватної, державної, муніципальної.

Організатор тренінгу забезпечує учасників харчуванням під час проведення заходу, а також, у разі потреби, відшкодовує транспортні витрати, пов’язані із подорожжю до міста Запоріжжя. 

Якщо Вас зацікавила участь у даному заході, будь ласка, не пізніше 01 вересня, до 18:00, заповніть форму за посиланням: анкета. У наступну п’ятницю, 02 вересня, ми оголосимо склад групи та персонально проінформуємо кожного про включення до складу учасників тренінгу.

Даний захід є одним із низки регіональних тренінгів, які відбудуться у різних містах України. Заходи організовано КП ОБСЄ в Україні в рамках проекту «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», який реалізується у співпраці з Центральною виборчою комісією (ЦВК).

З питань участі звертайтеся до Ольги Сергієнко

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

044-425-58-21

0504153424

0673269630

http://jerait.com