Конкурс журналістських матеріалів «Іноземний досвід впровадження бюджету участі в місцевих громадах»

http://jerait.com

ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив» оголошує конкурс журналістських матеріалів для журналістів та студентів журналістики на тему - «Іноземний досвід впровадження бюджету участі в місцевих громадах».

Конкурс буде проводитись у двох категоріях: тексти і відео. Текстові роботи повинні бути на двох сторінках. Відео роботи мають бути не довшими за 15 хвилин. Кожна робота перед поданням на конкурс повинна бути опублікована. 

Конкурсні роботи мають подаватися на електрону пошту організації Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. не пізніше 15 серпня 2016 року з поміткою «Конкурс журналістських матеріалів». Відео роботи обов'язково мають бути завантажені на сайти або файлообмінники, звідки їх можна переглянути або завантажити, а посилання на них чітко вказані у листі.

Журі конкурсу, до якого увійдуть відомі журналісти, юристи та представники громадськості Донбасу, оцінить роботи до кінця серпня. Оцінюватиметься у першу чергу якість написання матеріалу та відео презентації, новинна вартість, документальна підкріпленість та рівень розслідувальницьких умінь. Переможці конкурсу отримають цінні призи.

Нагадаємо, що в червні відбулась презентація веб-сайту "Спільний бюджет Донеччини", який створили експерти ГО "Інститут розвитку та соціальних ініціатив". Завдяки сайту громадяни зможуть ознайомитись з корисною інформацією щодо впровадження бюджету участі у громаді, отримати методичні матеріали та типові проекти нормативно-правових актів, вивчити іноземний досвід впровадження бюджету участі.

Проект "Спільний бюджет Донеччини" реалізовується ГО "Інститут розвитку та соціальних ініціатив" в рамках програми грантів ТехФоруму «Використання технологій для підвищення прозорості та підзвітності». 

Контакти:

ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив»

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

http://jerait.com